Oferta Fotografii Produktowej – Packshot Premium

Osiągnij sukces w sprzedaży

Wejdź na wyższy poziom w e-commerce dzięki profesjonalnym fotografiom Packshot Premium, które skutecznie podkreślą wyjątkowość Twojej oferty.

zdjęcie packshot premium bańki chińskiej czarnej na białym tle z odbiciem
Medivon Molly003
Oferta Fotografii Produktowej

Co to jest Packshot Premium?

Packshot to nic innego jak profesjonalne zdjęcie produktu, zazwyczaj na jednolitym tle, przedstawiające go w sposób precyzyjny i estetyczny.
Packshot Premium – to najwyższy standard w dziedzinie profesjonalnej fotografii produktowej. W ramach tej usługi, packshot, czyli fotografia produktowa Rzeszów, nabiera nowego wymiaru.
Produkt prezentowany jest w sposób, który sprawia, że wydaje się on nie tylko atrakcyjny, ale również ekskluzywny i wartościowy. Zdjęcia produktowe w ramach Packshot Premium charakteryzują się dokładnym retuszem, wyższą rozdzielczością, dużą głębią ostrości, a także starannym usunięciem wszelkich niedoskonałości.
Dzięki temu, oferta produktowa staje się nie tylko widoczna, ale też robi trwałe i pozytywne wrażenie na klientach, przekształcając zwyczajny produkt w elegancką wizję, gotową do zdobycia rynku.

Packshot Premium od 45 zł/zdjęcie – szczegóły

Produkt jedno- lub wieloelementowy o wielkości do 150 cm

Wieloelementowe oraz duże produkty potrzebują dodatkowego zaplanowania i zaaranżowania przestrzeni studyjnej. Równomiernie oświetlę produkt zachowując proporcje i kształt.

Zaawansowane oświetlenie produktu

Zamiast płaskiego, smutnego, niewyraźnego zdjęcia – trójwymiarowy wygląd, podkreślona faktura materiału, doświetlony każdy element. To jest właśnie to czym wyróżnisz się od innych.

Dokładne odwzorowanie koloru

Czerwony, który ma zielony zafarb? Biały ale nie ten odcień? Problemy z kolorami mogą pojawić się na każdym etapie fotografowania. Wykorzystując profesjonalne wzorniki kolorów, neutralizuję ten problem już na wczesnym etapie sesji produktowej.

Przedmioty szklane, metaliczne i połyskujące

Takie przedmioty wymagają specjalnego traktowania oraz innych technik fotografowania. Poradzę sobie z wszelkimi odbiciami, czarnymi plamami, niekorzystnymi flarami i zanikiem kształtu bez utraty połysku.

Ostrość w pełnym zakresie (focus-stacking)

Ostry przód produktu i rozmyty tył – do tej pory tak wyglądały Twoje packshoty? Łączenie głębi ostrości pozwoli klientom dostrzec wyraźne detale na jednym zdjęciu – będzie mógł swobodnie zoomować a Ty zapłacisz za jedno zdjęcie, nie kilka.

Rozdzielczość zdjęcia do 6000 px

Duża rozdzielczość plików wymagana w drukarniach a nie zawsze dostarczana przez wykonawców. Będziesz gotów przesłać wystarczająco duże zdjęcia aby wykorzystać je we wszystkich swoich materiałach reklamowych.

Korekta (formowanie) kształtu

Produkty które w transporcie straciły swój urok odzyskają pierwotny (albo lepszy) kształt dzięki moim zaawansowanym umiejętnościom formowania graficznego. Zagięcia krawędzi, nierówne boki, krzywe szwy, pomięty materiał, niesymetryczna forma – załatwione!

Profesjonalny retusz rys, zagnieceń i skaz produktu

Nawet nowe produkty mają niedoskonałości i niedociągnięcia. Pozbędę się ich i sprawię, że powierzchnie będą idealnie gładkie, czyste i błyszczące. Pokaż swój produkt jako produkt doskonały w każdym calu!

Gotowe do publikacji

Nie znasz dokładnych wymagań dotyczących specyfikacji zdjęć i nie wiesz co zrobić, żeby szybko ładowały się na Twojej stronie sprzedażowej lub chciałbyś być wyżej w wyszukiwarce na Allegro czy Erli. Dostarczę Ci zdjęcia zoptymalizowane w taki sposób, żeby nie obciążały Twojej strony i spełniły wszelkie wyśrubowane wymagania sklepów.

Osiągnij Nową Jakość: Packshot Premium dla Rozwoju Twojego BiznesuDaj swojemu biznesowi nową jakość z pomocą Packshot Premium. Moje usługi to klucz do podniesienia standardów w prezentacji produktów online, przynosząc nie tylko profesjonalizm, ale także realne rezultaty w świecie e-commerce. Takie wsparcie w budowaniu pozytywnego wizerunku marki, umożliwia Twoim produktom wyróżnienie się i skuteczne przyciągnięcie uwagi klientów.

Zdjęcie packshot premium białej poduszki z wzorkami na białym tle

Co mówią o moich usługach Klienci

Mogę z czystym sumieniem polecić współpracę z firmą "Fotograf od rzeczy". Korzystam z usług tej firmy, która regularnie dostarcza mi zdjęcia packshot do mojego sklepu internetowego. Komunikacja zawsze jest płynna i bezproblemowa. Nie da się odczuć różnicy w kontakcie, mimo że współpracujemy z różnych miejscowości.
Sabina Susulowska
Sabina Susulowska
21/11/2023
Świetny specjalista. Jestem zadowolony z usług pana Macieja pełen profesjonalizm oraz elastyczność jeśli chodzi o treści. Sesja była modyfikowana na bieżąco pod moje potrzeby. Komunikacja z klientem na naprawdę wysokim poziomie. Polecam z całego serduszka moje usługi kwitną dzięki wspaniałej sesji zdjęciowej.
Dawid Kupiński
Dawid Kupiński
20/11/2023
Jesteśmy stałym klientem już od jakiegoś czasu i jako agencja reklamowa możemy szczerze polecić usługi. Profesjonalne, a przede wszystkim indywidualne podejście do klienta. Sprawny kontakt i sympatyczna obsługa. Zdjęcia produktowe wykonane ze starannością, dzięki czemu wdrażanie nowości na naszym sklepie zamowprezent.pl to czysta przyjemność!
Media Design
Media Design
17/11/2023
Profesionalna i rzetelna obsługa. Szybki czas realizacji. Jakość zdjęć wyśmienita. Niewątpliwie pozwoli to na lepszą prezentację oferowanych produktów. Zyskali stałego klienta. Polecam współpracę ze studiem.
Łukasz Grzesiak
Łukasz Grzesiak
13/11/2023
Bardzo szybka i profesjonalna realizacja . Świetny kontakt i obsługa.
Bartek Barański
Bartek Barański
29/06/2023
Bardzo miły kontakt i szybka realizacja
MOSS DESIGN nature beauty
MOSS DESIGN nature beauty
08/09/2022
Profesjonaliści! Tworzą fantastyczne zdjęcia produktowe, zgodnie z wytycznymi klienta. Dzięki zdjęciom produktowym zrobionym przez Maćka i Paulinę moja sprzedaż wzrosła. Polecam 🙂
Jolanta Pacanowska
Jolanta Pacanowska
07/09/2022
Polecam z całego serca współpracę ze studiem fotoraficznym- Fotograf od rzeczy. Zdięcia wykonane profesjonalnie z największą starannością co przekłada się na sprzedaż w moim sklepie.
Justyna Guzik
Justyna Guzik
05/09/2022
Profesjonaliści w każdym calu! Dokładni, każdy problem jest do rozwiązania, zdjęcia piękne... uwielbiam taką współpracę. Polecam.
Adam Nowakiewicz
Adam Nowakiewicz
05/09/2022

Oferta zdjęć Packshot Premium – Rzeszów

Zdjęcia Produktowe Rzeszów

Wraz z dynamicznym wzrostem branży e-commerce, Rzeszów zdobywa coraz większe znaczenie na mapie Polski, stając się centrum licznych inwestycji i rozwoju. Stolica Podkarpacia przyciąga uwagę przedsiębiorców, zarówno lokalnych, jak i z innych regionów, dążących do skorzystania z potencjału tego wschodzącego ośrodka biznesowego.

W tym dynamicznym kontekście, zapotrzebowanie na wysokiej jakości fotografię produktową i reklamową w Rzeszowie rośnie niezwykle szybko. Przedsiębiorcy zdają sobie sprawę, że efektywna prezentacja produktów online jest kluczowym elementem sukcesu w konkurencyjnym środowisku e-commerce. W obliczu tego, płacenie mało za zdjęcia produktowe staje się niewłaściwym wyborem, gdyż jakość tych fotografii przekłada się bezpośrednio na postrzeganie marki przez klientów.

W Rzeszowie, gdzie konkurencja na polu sprzedaży internetowej jest ogromna, wysoka jakość fotografii produktowej staje się nieodzownym narzędziem wyróżniania się na tle konkurencji. Inwestycje w profesjonalne zdjęcia produktowe stają się strategicznym ruchem dla przedsiębiorców, którzy pragną skutecznie dotrzeć do swojej grupy docelowej i zbudować trwałe relacje z klientami. W związku z tym, warto inwestować w wysokiej jakości fotografię produktową, by skutecznie przyciągać uwagę klientów i osiągać sukces w konkurencyjnym świecie e-commerce.

2023 11 21 14h00 27

Nie możesz się zdecydować?
Jestem tutaj, żeby pomóc!

Scroll to Top